Paketleme Nakliyat

Ankara Şehir İçi En Uygun Paketleme Firmasi

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Paketleme ve ambalajlama hizmetini firmamız profesyonel ekipleri ile vermekte ve bu şekilde taşınma sırasında eşyaların koruma altında olmasını sağlamaktadır. Kullandığımız TSE standardında olan kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyalar üst düzey koruma altına alınmaktadır. Firmamız ile eşyaları zarar görmeden taşınan kişiler de bundan memnun olmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan Özerdem Nakliyat firmamıza da gelen talepler gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Bizlerde büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Ekiplerimizi genişletme aşamasında ise dikkatli davranmakta işini hatasız yapan kişileri seçmekteyiz. Bunun olması için gerekli işbaşı eğitimlerini vermekteyiz.

Verdiğimiz paketleme desteği ile evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyaların toplanması ve isterseniz de yerleştirilmesi için zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir. Firmamız ile çalışmayı tercih etmeniz ile taşınma öncesinde adresiniz ziyaret edilmekte bu sırada eşyaların miktarı görülerek taşınmanın sorunsuz olarak gerçekleşmesi için planlama yapılmaktadır. Yapılan plan gereği de taşınma günü yeterli sayıda personel ile gelinerek eşyalar toplanmaktadır.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama desteğini firmamız bütün müşterilerine vermekte ve stres olmadan yorulmadan taşınabilmelerini sağlamaktadır. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve bunun için fiyat teklifimizi telefonda değil adresinize yapılan ziyaret ile vermekteyiz. Teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma gününü belirlemekte ve sizden sadece özel eşyalarınızı toplamanız istenmektedir. Bunun dışında ki bütün eşyalar firmamız personeli tarafından toplanmaktadır. Mobilyaların ve elektronik eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için önce demontajı yapılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar için ise içleri köpüklü kutular kullanılmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile Ankara merkezli firmamız hayatın büyük bir koşturmaca içinde geçtiği şehrimizde yaşayan kişilerin zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Yılın her günü çalışmakta ve geniş ekiplerimiz yeni model araçlarımız ile nakliyatı kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Her ne kadar eşyaların paketlenmesi önemli bir aşama olmakla birlikte portatif yük asansörü kullanılması da önemlidir. Çünkü kazaların büyük kısmı eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında olmaktadır. Firmamız ise asla bina merdivenlerini kullanmamaktadır. Verdiğimiz bütün sözlerde durmakta bu sayede yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

Hizmet Açıklaması

Ankara Şehir İçi Nakliyeci
Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere gerek şehir içi gerek şehirler arası nakliyat işinde daima müşteri memnuniyeti ön plana alarak daha kaliteli ve profesyonellik çalişmalarimiz gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin 81 il ve ilçelerine kaliteli ve profesyonel daha hizli ve güvenlir bir çalışma hizmetini suna bilmek için kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz mevcut olmaktadir eşyalarınızı güvenli taşına bilmasi ve daima gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve nakliyat işini daima sigortalı ve profesyonel marangozlu ekibimizle sizlerin yaninda yer almaktayız. sizde bu kalıteli taşimadan faydalanmak içi bizimle iletişime gece bilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.