Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ankara Asansörlü nakliyat son yıllarda sektöre getirilen yenilikler arasında yer almakta ve Özerdem Nakliyat olarak firmamız sahip olduğu modern asansör sistemleri ile hizmet vermektedir. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde çok yüksek binalarda oturuyor olsanız dahi bunun sorun olmamasını portatif asansör sistemlerimiz ile sağlamaktayız. Firmamızın sunduğu bu hizmet ile eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturulmakta ve taşınma sırasında zarar görmesi önlenmektedir. Eşyaların toplanmasının ve nakliyat için hazırlanmasının ardından asansör sistemlerimiz ile araçlara almaktayız. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör kullanmaya devam etmekteyiz.

Nakliyat hizmetinde portatif yük asansörlerimizi kullanıyor olmamız ile sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Bu sayede de firmamıza gelen taleplerde artmaya devam etmekte bizlerde 7/24 şevkle kesintisiz olarak çalışmaktayız. Sahip olduğumuz özel asansör sistemleri ile rezidans ve plaza gibi çok yüksek binaların üst katlarında yaşayan kişiler içinde taşınmanın sorun olmasını önlemekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Konusunda En iyi Hizmet  

  

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturuyor olmamızın yanında bu hizmet için ayrıca bir ücret de talep etmemekteyiz. Evinizin veya ofisinizin taşınması için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde fiyat teklifini sunmak için adresinize gelen ekibimiz üst katlarda oturuyor olmanız halinde oluşturulacak taşınma planının içine asansör sistemini de koymaktayız. Uygun olduğunuz gün içinde de belirlenen saatler arasında taşınma gerçekleştirilmektedir. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için önlem almaktayız. Portatif yük asansörü kullanıyor olmamız ile nakliyat süresinin kısalmasını sağlamakta ve yaşanan taşınma sürecinin de kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetimizi ile bina sakinleri ile sorun yaşamadan taşınmanız mümkün olmakla birlikte maalesef her binanın yapısının portatif asansör sistemi kurulmasına uygun olmadığı görülmektedir. Ankara merkezli firmamız şehrimizin bütün ilçelerinde yaşayan kişilerin bina yapılarının uygun olması halinde asansörlü nakliyat hizmetimiz ile sorun yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktadır. Firmamız için eşyaların güvenliği birinci önceliktir bunun içinde hava şartlarının uygun olmadığı aşırı rüzgarlı günlerde nakliyat ertelenmekte rüzgarın olmadığı gün yapılmaktadır. Firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi için online iletişime geçebilirsiniz.

 

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden EveNakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.