Hizmet Politikamız

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Hizmet Politikamız

Nakliyat firmaları hakkında olumsuz yargıların olduğunu bilmekte ve bu yargıları yıkmak için çıktığımız bu yolda kararlı adımlar ile yürümekteyiz. Firmamızın bütün personeli işini severek yapmakta ve bu sayede de her zaman güler yüzlü ve anlayışlı olmaya önem vermektedir. Taşınmanın zorluğunu ve bunun stres verici bir durum olduğunu bilen personelimiz sizlerin endişe yaşamanıza izin vermeden eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görerek özenle taşımaktadır.

Ankara ticaretin merkezi olması ile kurumsal nakliyat hizmetinin de çok fazla ihtiyaç duyulduğu bir yerdir. Firmamızda bu ihtiyacı her sektöre yönelik uygun araçlarının bulunduğu geniş araç filosu ve oluşturduğu nakliyat zinciri ile sağlamaktadır. Vizyonumuz gereği her müşterimizin kendini özel hissedeceği üstün kalitede hizmet vermekte ve asla bir aksilik yaşanmasına ini vermemekteyiz. Nakliyat sırasında iki noktanın önemli olduğunu bilmekteyiz. Bunlardan ilki eşya, ürün ve malların zarar görmeden taşınması, ikincisi ise en kısa sürede tamamlanmasıdır. Firmamız bu iki noktayı da eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Hizmet Kalitemiz

Misyonumuz hizmet kalitesinden asla ödün vermemekte ve bizi tercih eden kişilerin eşya, mal ve ürünlerinin sorunsuz olarak taşınmasını sağlamaktır. Bu nedenle de işimizi hataya yer bırakmayacak şekilde yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bunun için hakkında en ufak bir şikayet olan personelimiz ile asla çalışmamaktayız. Zaman zaman yaptığımız testlerde bir hata yapan olduğunda ise bu kişi ile de yollarımızı ayırmaktayız. Hizmet kalitesinin yüksek olmasında önemli noktalardan birisi olarak nakliyatın kısa sürede tamamlanması yer almaktadır. Üstlendiğimiz her nakliyatın başlama ve bitme süresini hesaplamakta bu bilgiyi müşterilerimize vererek de onlarında kendi planlarını yapabilmelerini sağlamaktayız.

Nakliyat sırasında insan gücü önemli olduğu gibi ayrıca kullanılan araçlarında önemli olduğunu bilmekte ve bunun için de araç filomuzu düzenli olarak yenileyerek nakliyat sırasında eşyaların trafikteyken zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktayız. Misyonumuz nakliyatın kısa sürede tamamlanmasıdır ve bunun için portatif asansör sistemleri kullanmaktayız. Bu sayede de çok yüksek binalarda yaşayan kişiler için de taşınmanın sorun olmaktan çıkmasını sağlamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Hizmet Açıklaması

Ankara Şehir İçi Nakliyeci
Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere gerek şehir içi gerek şehirler arası nakliyat işinde daima müşteri memnuniyeti ön plana alarak daha kaliteli ve profesyonellik çalişmalarimiz gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin 81 il ve ilçelerine kaliteli ve profesyonel daha hizli ve güvenlir bir çalışma hizmetini suna bilmek için kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz mevcut olmaktadir eşyalarınızı güvenli taşına bilmasi ve daima gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve nakliyat işini daima sigortalı ve profesyonel marangozlu ekibimizle sizlerin yaninda yer almaktayız. sizde bu kalıteli taşimadan faydalanmak içi bizimle iletişime gece bilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.