Haymana Şehirler Arası Nakliyat

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Haymana Şehirler Arası Nakliyat

Taşınma işlemleri stresli ve zorlu bir süreç olmaktan uzaklaşarak Haymana Şehir İçi nakliyat hizmetlerimiz ile rahatlık ve güven içinde yapılmaktadır. Evdeki eşyalarınızın taşınma sürecinden zararsız çıkabilmesi için paketleme işlemlerinin kaliteli malzemeler ile uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Özerdem Nakliyat şirketimiz eksper yardımı ile bütün taşınma işlemlerinizi adım adım planlayarak gerçekleştirir. Taşınma gününüze yakın bir tarihte şirketimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Taşınma gününden hemen önce eksperimiz evinizde sizi ziyaret ederek eşya miktarına ve eşyaların yapısına göre uygun ambalajların belirlenmesi aynı zamanda da uygun ücret belirlemesi yapmak için çalışmaktadır.

 Haymana Asansörlü nakliyat Evinizin yeni adresi kaçıncı katta olursa olsun portatif asansörümüzle yüksek binalara da taşınma hizmeti sunmaktayız. Ev eşyalarınızın durumuna göre ayarlanan ambalajlarımız arasında köpük malzemesi ve balonlu naylon yer almaktadır. Bu malzemeler TSE kalitesine uygun olarak üretilerek son derece koruyucudur. Deneyimli ambalajlama personellerimiz tarafında yapılan paketleme işlemi sonrasında evin uygun bir alanında asansöre eşyalar tek tek yüklenerek nakliyat aracına aktarılır. Bu süreç zarfında eşyaların başında denetleme personelimiz yer almakta olduğundan sizin devamlı gözlemlemenizi de gerek kalmamaktadır.

Garantili Nakliyat Hizmeti Sunuyoruz

 

Haymana nakliyat şirketimizce sunulan hizmetlerin arasında garanti olmazsa olmazlardandır. Bunun yanında sigorta da isteyen müşterilerimiz için ekstra sigorta işlemleri de yapmaktayız. Haymana’nın bütün ilçelerinde nakliyat hizmeti veren kadromuz her daim iletişime ve desteğe açıktır. Paketlemesi güzelce yapılan eşyaların özellikle de şehirler arası nakliyat hizmetleri durumunda kapalı kasalı araçlarda taşındığını da belirtmek isteriz. Bu sayede eşyaların yolda kırılıp dökülmesi de engellenmiş olur. Taşınma işlemleriniz firmamız tarafında belirlenen programın dışına kesinlikle çıkmadan verdiği sözü tutmaktadır.

Haymana  nakliyat Firmaları şirketi olarak kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti için bizlere ulaşmanız bir telefon kadar uzağınızdadır. Ücretsiz olarak bizi arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Dilerseniz karar vermeden önce evinizi görerek fiyat belirlemesi yapabilir ve sonrasında kararı sizlere bırakabiliriz. Haymana Şehirler Arası Nakliyat şirketimiz taşınma süreci için gerekli olan  tüm kolaylıkları uygun fiyata sunarak müşterileri her zaman mutlu etmeye yönelik çalışmaktadır.

 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden EveNakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.