Hakkımızda

Garantili Hizmet

Özerdem Nakliyat Uzman personellerimiz ile birlikte sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı yeni adreslerinize ulaştırıyoruz.

Asansörlü Hizmetler

Özerdem Nakliyat Uzun yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz ki; firmamız sizlere profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ankara Evden Eve Nakliyat Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm evden eve nakliyat taleplerine çözümler üretiyoruz.

Hakkımızda

Özerdem Nakliyat olarak hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli noktalar arasında sektörün en güvenilir firması olarak gösteriliyor olduğumuzdur. Bu özelliği kazanmak için uzun yıllardır hizmet kalitemizden ödün vermeden özveri ile çalışmaya devam etmekteyiz. Çalışmayı seven ve dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve Avrupa’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini de ülkemize getirmeye devam etmekteyiz. Bireysel nakliyat ihtiyaçlarını olduğu gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarını da geniş ekiplerimiz ve modern araç filomuz ile karşılamaktayız.

Güler yüzlü ve anlayışlı ekiplerimiz ile bir nakliyat firmasının sadece eşya taşımak olmadığını sizlere göstermekte ve taşınmanız gerektiğinde bunun için zaman kaybı yaşamadan eşyalarınızı toplamanıza hatta yerleştirmenize dahi gerek olmadan bunun gerçekleşmesini sağlamaktayız. Sektöre getirdiğimiz yenilikler ile de firmamız hakkında en kaliteli hizmet veren nakliyat firması görüşünün yaygınlaşmasını sağlamaktayız. Bu sayede de kendimiz reklam yapmadan artan talepler ile de daha çok şevk duymakta ve bu talepleri karşılamak içinde büyümeye devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Nakliyat sektöründe uzmanlaşmış ekiplerimiz ile kişiye özel çözümler sunmakta ve hakkımızda da en kaliteli hizmet veren firma denilmesini sağlamaktayız. Ankara merkezli bir firma olmanın bilinci ile önce kendi şehrimizde yaşayan kişilerin ve kurumların nakliyat ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu kaliteli hizmeti tüm ülkenin almaya hakkının olduğunu bilerek hizmet ağımızı da genişletmeye devam etmekteyiz. Oluşturduğumuz dağıtım zinciri ve her sektöre uygun geniş araç filomuz ile kurumsal firmaların bu yöndeki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hizmet alanımızı genişletmenin yanında hizmet sektöründe olduğumuzu bilerek yılın her günü çalışmaya devam etmekteyiz. Nakliyatın süresinin de önemli olduğunu bilmekte ve bunun için de işimizde bir aksama olmasına izin vermeden planlı olarak çalışmaktayız.

Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta ise üstlendiğimiz her nakliyatı ilk işimiz gibi görmekte ve bunun içinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti olmasını sağlamak için hizmet kalitesinden ödün vermemekteyiz. Size özel çözümler halinde sunduğumuz hizmetlerimizin bazılarını ise şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Şehir içi nakliyat
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Depolama
  • Asansör kiralama
  • Asansörlü nakliyat
  • Sigortalı nakliyat

 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Hizmet Açıklaması

Ankara Şehir İçi Nakliyeci
Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere gerek şehir içi gerek şehirler arası nakliyat işinde daima müşteri memnuniyeti ön plana alarak daha kaliteli ve profesyonellik çalişmalarimiz gerçekleştiriyoruz.

Türkiye'nin 81 il ve ilçelerine kaliteli ve profesyonel daha hizli ve güvenlir bir çalışma hizmetini suna bilmek için kaliteli ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz mevcut olmaktadir eşyalarınızı güvenli taşına bilmasi ve daima gerek şehir içi gerekse şehirler arası evden eve nakliyat işini daima sigortalı ve profesyonel marangozlu ekibimizle sizlerin yaninda yer almaktayız. sizde bu kalıteli taşimadan faydalanmak içi bizimle iletişime gece bilirsiniz.

Etiketler

Bölgelerımız

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.