Yorumlar

Firmamızın üstün kalite hizmetlerinden yararlanmış olup, memnuniyetlerini dile getiren müşterilerimizin yorumlarını aşağıda görebilirsiniz.

Yorumlar  

#10 yusuf atasayar 22-06-2020 17:17
Eşyalarımı Kocaeli'nden Ankara'ya, Ankara'dan da aynı şehirde başka bir yere olmak üzere 2 senede 2 defa taşıma yaptılar. Allah razı olsun çok ilgilendiler ve memnun kaldım. bu haftasonu bacanağımın evinide taşıdılar. hiçbir problem yaşamadım. fiyat olarak da diğer firmalara göre oldukça iyi..bizler çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyoruz. teşekkürler...
Alıntı
#9 YENER YILMAZ 08-06-2020 12:34
Nakliye işleminde olması gereken bütün iyi özellikler bu firmada mevcut. öncelikle tüm çalışanların efendilikleri, saygılı davranışları ile işlerindeki pratiklik ve profesyonelliklerini başka yerde bulmak gerçekten çok zor. eşyalarımızın Şehirler arası taşınma ve kurulum işlemlerini o kadar dikkatli ve sorunsuz yaptılar ki gerçekten övgüyü sonuna kadar hak ediyorlar. herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim Özerdem nakliye firmasını. isleri rast gitsin. bunu hakkediyor.
Alıntı
#8 Orhan cetin 21-03-2020 12:59
öncelikle verdikleri hizmetten olayı arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum. ilgi alaka süperdi ve taşınma esnasında hiç bir eşyama zarar gelmedi. nakliye firmasını herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Alıntı
#7 Mahmut Sağın 21-03-2020 12:56
Ben Eşyamı Çankırı'dan Amasya Eşyamı taşımak için Özerdem Nakliyat firmasıyla anlaştım bu firmayı herkese tavsiye ediyorum özerdem nakliyat Bir dahi firma olmaktadır gerek paketlemede Gerek Ambalajla Hizmetlerinde 1 numara Firması Olmaktadır Özerdem Nakliyat'ta Teşekkürlerim.
Alıntı
#6 Ferhat Karadağ 21-03-2020 12:53
Eşya taşıma konusunda daha öncedende tecrübe nin olmasında dolayı 2. kez hizmet almaktan çekinmedim. İşini en iyi şekilde yapan, uzman personel kadrosu ile eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyan firma. 2 kez hizmet aldığım firma, yine en iyi şekilde hizmet verdi. Teşekkür ederim.
Alıntı
#5 Cemal inceoğlu 06-11-2019 15:45
Öncelikle çok teşekkür ederim çalışan bizleri hiç üzmeyip işlerini on numara yapan arkadaşlara o kadar nakliye firması gördük tanıdık ama ne evimin eşyasına ne aileme saygıları ve efendilikleri bile yetti yüzü yerde olup böyle çalışan insanlar kazansın. Cumali Beye Ve ekibine Teşekkürler
Alıntı
#4 Sibel Karakoca 05-11-2019 16:25
Eşyalarımın Ankara'dan Kocaeli'ne taşınmasında büyük yardımları olan ve güvenli bir şekilde ulaştıran Özerdem nakliyat firmasına teşekkürü borç bilirim. Kaliteli hizmetin nasıl verileceğinin farkında ve uzman personelleri ile çalışan bir firma. Teşekkürü borç biliyorum. Bu yüzden bu yorumu sizlere armağan ediyorum. İyi çalışmalar.
Alıntı
#3 Şeref Günaydın 05-11-2019 16:24
Eşyalarımın hızlı ve güvenlik önlemleri ile taşınmasında katkıları büyük olan Ankara Özerdem nakliyat firmasının verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Kalitenin adresi Özerdem nakliyat ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalıştığım bu firma, uzman personeller ile çalışıyor. Eşyalarınızın güvenliği onlar için ilk öncelik olarak görülüyor. Teşekkür ederim.
Alıntı
#2 Ayhan Budak 05-11-2019 16:22
Ankara Özerdem Nakliyat firması ile Kayseri iline taşınarak memuriyet görevimi yerine getirmeye başladım. Eşyalarımın hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınması için ne gerekiyorsa yaptılar ve paketleyerek taşıdılar. Güvenliğin önplanda tutulduğu bir hizmet anlayışına sahipler. Kaliteli hizmetler almak isteyenlere öneririm
Alıntı
#1 Kemal Kösedağ 05-11-2019 16:18
Firmanızın vermiş olduğu üstün kalite hizmetler sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarımı taşıdım. Ankara'da ve çevre illerde profesyonelliği ile ün salmış firma Özerdem nakliyatı herkese öneriyorum. Uzman personelleri ile ve yeni nesil taşımacılık sistemleri ile memnuniyet sağlıyorlar.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Şehirler Arası Nakliyat,Asansörlü Nakliyat,Evden EveNakliyat
Ankara Özerdem Nakliyat firması olarak Ankara merkezli hizmetlerimiz olduğu gibi, Türkiye çapında da bir çok nakliyat hizmeti vermekteyiz. Firmamızın profesyonelliği her geçen gün arttığı için, nakliyat alanında hizmet almak isteyen vatandaşların ilk olarak tercihi firmamız olmaktadır. Sizler için de mantıklı bir seçim olacak olan Özerdem Nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetler alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Şehirler Arasi Nakliyat FirmasiÖzerdem NakliyatAnkara Evden Eve Nakliyat.