0312 332 15 78
Hizmetlerimiz Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye sürecinin sorusuz bir şekilde tamamlanabilmesi noktasında ekspertiz önemli rol oynar. Eşyalar için en uygun araç, ambalaj malzemeleri ve taşıma planı bu aşamada belirlenir. Eşyalarınızın profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşınabilmesi adına ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle,

Özerdem taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz.  Bu aşamada ilk olarak eşyalarınızın güvenle, zarar görmeden taşınabilmesi için en uygun ambalaj malzemeleri belirlenir. Profesyonel evden eve nakliyat eksperlerimiz ile ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Gerekse yollarda gerek arazilerde koşullarda daha tecrübeli olan sürücülerimiz ile eşyalarınız varacağı noktaya kadar herhangi yağmur toz toprak değmeden ve bir karışıklık ya da zaman kaybı yaşanmadan iletilmektedir. Hemen sonrasında eşyalarınızın yoğunluğuna ve hacmine göre eşyalarınızı taşıyacak olan nakliye aracı belirlenir. Talebiniz üzerine profesyonel nakliye eksperlerimiz adresinize gelerek taşınacak eşyaları yerinde inceler.

Özerdem evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Eşyaların tek seferde taşınabilmesi ve ikinci bir sefer sonrası ek ücret talep edilmemesi adına bu işlem gereklidir. Son olarak eşyalarınızı taşımaya uygun ekip ve taşıma planı da belirlendikten sonra etüt çalışması tamamlanır ve profesyonel  eksperlerimiz fiyat teklifimizi sunarlar. Teklifimizi onaylamanız durumunda nakliye süreci başlamış olur.

Paketleme Galerisi