0312 332 15 79
Hizmetlerimiz Tekstil Taşımacılığı

Kuruluşların ortamlarından alınan tekstil ürünleri, özel imal edilmiş araçlarımız sayesinde hiçbir bozulmaya maruz kalmadan alındıkları gibi yeni adreslerine teslim edilmektedir. Sevk işlemlerinin teslim adresine ulaşılması ile tamamlanmasına müteakip, yine aynı hassasiyet kuralları çerçevesinde boşaltma işlemleri başlatılmaktadır. Ticari faaliyetlerin zaman ile orantısının farkında olan Özerdem tekstil taşımacılığı hizmetleri sunumunda şirketleri mağdur etmemek için her zaman kaliteli hizmet sunmayı prensip haline getirmiş bir işletmedir. Mağaza ya da üretim yerlerinin yetkilileri ile koordineli olarak yürütülen bu çalışmada, hassasiyet gösterilmesi gereken ürün ya da ürünler belirlenmekte, taşıma usul ve esasları hakkında ilkeler tespit edilmekte, nakliye maliyetleri ve sigorta işlemleri gibi hususlar karara bağlanmaktadır. Onaylanma işlemine müteakip, ekspertiz aracılığında firmamızda durum değerlendirme toplantısı yapılarak nakliyeye ait şekil ve yöntemler net bir şekilde belirlenmektedir. Mağaza ya da üretici firma yetkililerince ambalaj işlemlerinin onaylamasına müteakip, taşıması yapılacak tekstil ürünleri, özel askı aparatları bulunan firmamız nakliye aracına itina ile yüklenmektedir Satışa hazır hale getirilen ürünlerin bulundukları raflardan ya da askılıklardan alınma işlemlerinde, ürünün görünüş ya da şekillerine hiçbir şekilde zarar verilmemektedir.

Olduğu gibi korunan ürün, nitelikli ambalajlama malzemeleri ile sevkiyata hazır hale getirilmektedir.Tekstil sektörü taşımacılık hizmetleri satış odaklı sistem olmalarından dolayı, hızlı ve titiz teslimat büyük derecede önem arz etmektedir.  Taşıma işleminde görevlendirilecek personelin belirlendiği, taşımada kullanılacak uygun nitelikte araç seçimi yapıldığı, bu değerlendirme toplantısının sonucunda, mağaza ya da üretici firma sahipleri ile irtibata geçilerek sevk işlemlerinin başlayacağı net tarih tespit edilmektedir. Tekstil ürünlerinin taşınma hizmetlerinde, ürünlerin hasar görmeden alınarak ambalajlanması ve sevk edilmesi maksadı ile işletmemiz tarafından ihtiyaç sahibi üretici ya da satıcıların ortamlarına ekspertiz görevlendirilmesi yapılmaktadır. Yapılan ambalajlama işlemleri taşınacak tekstil ürünlerinin dış etkenlere maruz kalmasına ve deforme olmalarına engel olacak niteliktedir.

Özerdem Tekstil nakliyat hizmet sunumunda tekstil ürünlerinin nakliyesine uygun niteliklerde araçlarımız ile sektörde faaliyet göstermekteyiz. Yapılan titiz çalışma, mağazadan ya da üretim yerlerinden alınan ürünlerin, olduğu şekli ile yeni yerlerdeki askılıklara ya da ilgili bölmelere konulmasını Tekstil Taşımacılığı hizmet sunumunda ekspertiz tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda gerekli değerlendirmeleri ve gerekli görevleri yapan işletmemiz, müşterinin onayına müteakiben sürat ile hizmet sunumunun yapılacağı alana intikal etmektedir. Aracımızın tekstil ürünlerinin sevkiyatına uygun nitelikte askı sistemleri ile donatılmış olmasından dolayı, ürünlerde sevk esnasında hiçbir şekilde hasar ya da şekil bozukluğu meydana gelmemektedir.  Ön rapor niteliği taşıyan bu çalışmalar tamamlandıktan sonra, ekspertiz tarafından mağaza ya da üretici firma sahiplerine sunulmakta ve uygun görmeleri halinde onayları alınmaktadır.

Prensipleri referans olarak kabul edilmiş olan işletmemiz, sektördeki faaliyetlerini aynı bilinç içerisinde uzun yıllardır sürdürmektedir. Tekstil Taşımacılığı Hizmetlerinde İşleyen Süreç Tekstil Taşımacılığı hizmet sunumunun gerçekleştirileceği mağaza ya da üretim tesisine gelen uzman personel kontrolündeki ekibimiz tarafından, kısa bir değerlendirme neticesinde sürat ile ambalajlama işlemlerine başlanılmaktadır. Görevlendirilen ekspertiz taşınması planlanan tekstil ürünlerinin analizini yapmakta ve gerekli olan işlem safhalarını belirlemektedir.

Paketleme Galerisi