0312 332 15 78
Hizmetlerimiz Sigortalı Nakliyat

Ankara Öz erdem Nakliyat sigortalı taşmacılık Evden eve taşımacılık sıkıntısız problemsiz stressiz güvenli bir taşımacılık için eşyanızı sigortalı ile garanti altına almaktayız.Öz erdem Nakliyat sigortalı konusunda öncelikle müşterilerimizin nakliyat Güneş Sigortalı yaptırmaktadır.

Bu sigorta poliçesiyle eşyalarınız bireysel olarak güvence altına alarak. Fakat Güneş sigortasını yaptırmak Öz erdem Nakliyat öncelik müşterilerimizin eşyalarını güvence Atina alarak ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Öz erdem evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma hizmeti vererek Öz erdem Nakliyat güvencesiyle altına aldığımız ve hasarsız bir şekilde eşyalarınız yeni evine taşınır. Hizmet gereğince her türlü riski sıfıra indirmek için çalışmaktayız.

Özerdem Nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre uzman incelemesi elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değe üstünden yapılır. On dokuz yıla yakın süredir ev ofis ve şirket taşımacılık yapmak firmamız bu güne kadar bir taşıma örneği göstermiştir  

 

Paketleme Galerisi