0312 332 15 78
Hizmetlerimiz Marangozlu Taşımacılık

Özerdem Nakliyat Marangozlu taşımacılık Evden eve taşımacılık da daima her aracımızın üstünde montalama ve demontalama işlemleri yapan profesyonel marangozlarımızla daima kaliteli işlemleri yapan demonta edilen mobilyaların montajı yapılır. Özerdem marangozlu taşımacılık sizlere hızlı ve kaliteli bir demonta ve montalama işlemleri yapan marangozlu parça eşya taşıma yöntemi ile eşyalarınızı ekonomik olarak şehirlerarası nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. 

Özellikle küçük şehirlerimize ve kış aylarında tatil bölgelerimize seferlerimiz yaza oranla azalmaktadır. Herhangi bir ev veya ofisin kısmi olarak az sayıda eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata taşınan bir taşımacılık hizmetimizdir. Kaliteden asla ve katiyen ödün vermeyiz, bizimle çalıştıktan sonra ne denli haklı olduğumuzu anlayacak ve memnun kalacaksınız. Taşımasının birçok güçlükleri vardır. Nakliyatın başladığı noktadan, bittiği hedefe kadar en ince ayrıntılarla konusunda tecrübeli personelimiz ilgilenmektedir. Bizim için önemli olan verdiğimiz hizmet sonucunda müşterimizin gösterdiği memnuniyettir. Nakliye hizmetlerinde bu tarz durumlar ile karşılaşmamak adına yapılması gereken ilk ve en önemli şey kurumsal bir firmayı seçmek olacaktır. Özerdem evden eve nakliyat firmasını seçmek için izlemeniz gereken yol aslında oldukça basit bir kaç işleme dayanmaktadır. Bu nedenle, Özerdem taşımacılık taşıma ekibine ambalajlama ve paketleme taşınma konusunda özel eğitim verilmekteyiz. Taşıma esnasında her türlü paketleme nakliye aldığımız yerden gideceği yer kadar eşyalarınız emin ellerdedir.  Paketleme işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılmasına kadar mobilyaların yerleştirilmesi ve demonta edilmesine kadar itinayla mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Zaman Paradır.” sloganını bilerek hareket etmeniz ve planlamanızı ona göre yapmanız maliyetleri aşağı çekmenize yardım edecektir. Böylece nakliyat firması daha az zaman veya daha az işçi ihtiyacı dolayısı ile evden eve nakliyat fiyatında indirime gidecektir.

Siteye taşınma kuralları: Paketlemesini sizin yaptığınız eşyaları kolilerden siz çıkarın. Firmaya daha çok mobilya ve beyaz eşyaların kurulumlarını yaptırın. Ufak tefek işleri siz üstlenin. Zamanı iyi yönetmek ve maliyetleri düşürmek için yapılması gereken bir kaç öneriyi şöyle sıralayabiliriz. Evinizin önünde nakliyat kamyonu için bir park yeri hazırlayın ve buraya başka bir firmanın park etmesine izin vermeyin.

Paketleme Galerisi