0312 332 15 78
Kurumsal Kurumsal

Yenimahalle evden eve nakliye firmamız yaptığı hizmet sektöründe yıllardır sizlere hizmet vermek son derece bizleri mutlu etmektedir. 20 yıldır nakliyat hizmetinde yer almaktayız müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli hal almaktadır.

Kurumsal haklara sahip olan müşterilimizin daima daha kaliteli bir hizmet vermek ve müşterilerimizin haklarına saygı duymaktır. Hizmet verdikleri şirketler tarafından verdikleri hizmetler sektöründe takdir gören şirketlerin arasında bizim firmada mevcuttur. 

Özerdem Nakliyat her zaman taşımacılık işinde doğru zamanda ve sabırlı ve daha kaliteli dürüst, çalışabilecek personellerle ve güvenilir çalışan elemanlarla bir arada oluşturarak müşterilerimize daima iyi bir hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye de lojistik ve nakliyat hizmet sektöründe sürekli büyüyen paralel olarak bu alanda faaliyet gösterilen gelişmiş ve güçlü firmaların ortaya çıkmıştır.

1996 yıllardan beri firmamız işinde uzman elemanlarla ve kapalı araç ve ambalajlama donanım kalite ve çeşitliliği ile bünyesinde bulunan çok sayıdaki büyük firmaların arasında büyüyen hizmet sektörün bayrağını taşıyan firmaların en ileri gelenlerindendir.

 

Paketleme Galerisi