0312 332 15 78
Kurumsal Hizmetlerimiz

Türkiye de binlerce firmanın arasında yükselen Özerdem Nakliyat daima kaliteli bir hizmet vere bilmek için gerek büyük firmalar gerek küçük firmalarla rekabet içerisinde ilerlemekte ve büyümektedir. Özerdem nakliyat müşterilerini hizmet konusunda hiç bir zaman ayırım sizlik koymadan yoluna devam etmek ve hizmette daima kaliteli malzemeleri kullanmıştır.

Hizmet sektöründe hiçbir zaman taviz vermeden gönül rahatıyla müşterine hizmet vermektedir. Özerdem nakliyat ailesi olarak daima iyi hizmet yapa bilen elemanlar yetiştirmek profesyonel ekipler kurmaktadır. Müşterilerimizin parasına göre değil de isteğine göre hizmet verebilmektir amacımız sürekli yenilene teknolojiyi müşterilerimiz uzak tutmak ve daima onlara teknolojiyi hissettirmektir.  Özerdem Lojistik ve nakliyat sektöründe hizmetiyle ve kalitesiyle ile Türkiye’nin önde gelen firmaların arasında yer almak standartların üstünde olan firmamız bir marka haline gelmiştir.

Nakliyat ambalajlama ve depolama ve dağıtım konusunda gelişmiş ve yeniliklerin üretmek ve daima yükselmekte olan teknoloji takıp etmekte olan Özerdem nakliyat bunun için Vizyon tekniklerini kullanarak daima teknolojiyi üretmek ve kullanmaktayız.  Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin misyondan faydalanmalarını sağlanmaktadır gereksinimlerine cevap verebilmek için beklentilerini gösterebilmek daima Özerdem misyonu mutlu kılmıştır.  

Tüm Türkiye de lojistik ve nakliyat hizmet sektöründe sürekli büyüyen paralel olarak bu alanda faaliyet gösterilen gelişmiş ve güçlü firmaların ortaya çıkmıştır. Hizmet verdikleri şirketler tarafından verdikleri hizmetler sektöründe takdir gören şirketlerin arasında bizim firmada mevcuttur. 1996 yıllardan beri firmamız işinde uzman elemanlarla ve kapalı araç ve ambalajlama donanım kalite ve çeşitliliği ile bünyesinde bulunan çok sayıdaki büyük firmaların arasında büyüyen hizmet sektörün bayrağını taşıyan firmaların en ileri gelenlerindendir.

Her türlü kurum ve kuruluşa hâlihazırda hizmet sektörü vermekteyiz. Büyük ve küçüklü hizmet sektöründe ile siz değerli müşterilerimize bu alanda hizmet vermekten ve takdir edilmekten gurur duyuyoruz iyi niyetimizle sizlere teşekkür etmekteyiz.

Paketleme Galerisi