0312 332 15 78
Şehirler Arası nakliyat Bitlis Evden Eve Nakliyat

Bitlis evden eve nakliyat şehirlerarası taşımacılık ta yapmış olduğumuz yenilikleri siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve teknolojileri ve profesyonel elemanlarla sizlere daima hizmette taviz vermeden taşımacılık hizmeti yapmaktayız. 

Asansörlerimiz evden eve 45 mt (15kat) yüksekliğe kadar hizmet vermekte ve kiralama bedeli saatlik, günlük, haftalık olarak ücretlendirilmektedir. Özerdem evden eve "nakliyat" hizmet sektöründe Ofis ev taşıma, kasa taşıma, piyano taşıma, eşya depolama, tecrübesi ile sürekli Ankara şehir içi, evden eve Türkiye genelinde nakliyat ve evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır

Özerdem nakliyat 1996 yılından buyana başlatılmış olduğumuz evden eve nakliyat serüveninde daima müşterilerimize güler yüzle konuşmak ve sizlere hizmet konusunda taviz veremeden çalışmaktayız.  Bitlis evden eve nakliyat sektöründe sizlere daima kaliteli bir hizmet sunmak ve müşterilerimize sağlıklı bir şekilde eşyalarını taşmaktayız.

Asansörlü evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınması sağlanır. Özerdem Nakliyat Asansörlü Taşınma Hizmeti Evden eve kendi imkânları ile taşınanlar  Evden eve eşya taşıma firmamız Mobilyalarınız montaj ve demontaj Beyaz eşyacılarınız sökmek ve montaj işlemleri yapmaktayız.

Özerdem nakliyat, nakliyat sektöründe listenin en üstünde yer almakta ve hizmet ile güçlü kurumsal yapısıyla bu sektörün uzun yıllardır varlığı azalmayan teknoloji ve tecrübesi ile lideri aşamasında tesadüf olmadığını en güzel şekilde kanıtlanmıştır.

Bitlis evden eve 20 yılla yakın verdiğimiz şehirlerarası nakliyat hizmeti Özerdem nakliyat bizim müşterilerimizin kaliteli bir hizmet vermek için büyük çabalara harcayarak bugüne gelmiştir. Nakliyat serüveninde yüzlerce nakliyat firmasının arasından yükselmek ve daima müşterinin memnuniyeti edebilmek için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. 

Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır.                       

» Adilcevaz Evden Eve Nakliyat       » Ahlat Evden Eve Nakliyat                  » Güroymak Evden Eve Nakliyat

» Hiza Evden Eve Nakliyat              » Mutki Evden Eve Nakliyat                   » Tatvan Evden Eve Nakliyat

 

Paketleme Galerisi