0312 332 15 78
Şehirler Arası nakliyat Ardahan Evden Eve Nakliyat

Ardahan Evden Eve Nakliyat vermiş olduğumuz nakliyat sektöründe 20 yılla aşkın evden eve nakliyat işlerini yapmaktayız. Özerdem Nakliyat sizlerin kaliteli bir hizmet verebilmek için daima profesyonel elemanlarla ve kaliteli ambalajlar kullanarak eşyalarınızı minimum hasara indirmek için eşyalarınıza havalı naylonlarla paketleme işlemler yapılır ve ardında araçça taşma işlemleri geçekleşmektedir.  

Ardahan Evden Eve Nakliyatta biz Özerdem nakliyat ailesi olara siz değerli müşterilerimize yükselen teknoloji kullanarak yüksek katlara asansörlü hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. 

Evden eve nakliyat ta 1996 yılından buyana yapmış olduğumuz hizmetti 81 ilimize vermekteyiz. Daima müşterilerimize vereceğimiz hizmetleri yükseltmekteyiz.  Günümüzde yapılan taşıma işlerinde sürekli sıkça sordukları eşyamız paketlenmesi nasıl yapılmaktadır. İlk önce toz toprakla kirlenmemesi için Streçle sarılarak ve ardında havalı naylonlarla ambalajlaması yapılmaktadır.

Sürekli yenilenen teknoloji ve çoğalan nakliyat firmalarına karşı daima kalite konusunda birinci olan Özerdem nakliyat yenilikleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmette kusursuz bir şekilde eşyalarınızı alarak yeni evinize taşınma işlemleri gerçekleşir. Özerdem Lojistik ve nakliyat sektöründe hizmetiyle ve kalitesiyle ile Türkiye’nin önde gelen firmaların arasında yer almak standartların üstünde olan firmamız bir marka haline gelmiştir. 

Nakliyat ambalajlama ve depolama ve dağıtım konusunda gelişmiş ve yeniliklerin üretmek ve daima yükselmekte olan teknoloji takıp etmekte olan Özerdem nakliyat bunun için Vizyon tekniklerini kullanarak daima teknolojiyi üretmek ve kullanmaktayız. Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin misyondan faydalanmalarını sağlanmaktadır gereksinimlerine cevap verebilmek için beklentilerini gösterebilmek daima Özerdem misyonu mutlu kılmıştır. 

Özerdem Nakliyatın çıkmış olduğu bu serüvende birçok firma özel şirketlerin ilk tercihleri arasında Özerdem Evden Eve Nakliyat firması yerini yerleşmiştir.

Firmamız binlerce firmanın göndereceği yüzlerce Müşterin Kurumsal ilkeleri çerçevesinde ticari hayatına devam eden kuruluşumuz, yüksek teknik donanım araç ve gereçleri ile konusunda kalifiye, bilgi ve becerisi yüksek, sorumluluk sahibi personelleri ile yoluna devam etmekte, her çalışmasında özen ve disiplin sonucu sektörde lider firma konumunu korumaktadır.

» Çıldır Evden Eve Nakliyat      » Damal Evden Eve Nakliyat         » Göle Evden Eve Nakliyat  

» Hanak Evden Eve Nakliyat     » Posof evden Eve nakliyat

 

Paketleme Galerisi