0312 332 15 78
Hizmetlerimiz Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir içi evden eve nakliyat sektöründe yaptığımız hizmet doğrultusunda çalışmak bu hizmetin karşılığını almak müşterilerimizin memnun etmektir. Bu neden müşterilerimiz arasında güvenli bir şekilde bağdaş kurarak hizmet vermektedir.

Özedem Şehir içi evden eve nakliyat sektörün bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemek kendine ait evden eve araçlarla ve ileri teknolojiler barındırarak özel ekiplerle ilerlemek ve müşterilerimiz eşyalarını en az hasara indirmek amaçlamaktır. Sürekli yenilenen kapasitesi artırmak moderin Şehir içi evden eve nakliyat filosu ve organize yapısında ile şirketimizin şehir içi taşınmaktan mutluluk duyacaksınız. Ankara Şehir İçi Nakliyat Bazı Fotoğraflar

Asansörlü Şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sektörün lideri olmak içi gece gündü çalışmaktayız. Evden eve şehir içi ve şehirlerarası nakliyat ta güvenli ve itinalı, bir şekilde hizmet vermek bu nedenle gece gündüz  7/24 saat açık telefonlarıylarla siz değerli müşterilerimizin  evden eve nakliyat hizmetindedir.

Ankara yenmahle evden eve nakliyat asansörlü Taşimaçilık denilince akla gelen ilk Şehir içi evden eve firmaların dan dan biri olan Özerdem nakliyat sektörün öncü firmalarından olmak Gelişen teknoloji ile ayak uydurmak geliştirilen ve çağın moderinitesine ayak uydurmak ve günümüzde ev eşyaları çoğalmasıyla bu nedenle küçük araçların almadığında ikici sefer yaparak müşterilerimizi sıkıntıya sokmaktaydı bu nedenle büyük araçlara geliştirmek ve ev eşyalarını ikici sefer ücreti verme sıkıntısı  yaşmamak amaçlarımızdan birdir.            

Ankara'da taşımacılık hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır, bu firmaların bir çoğu eşyaları düzgün ve kuralına uygun bir şekilde ambalajlamamaktadırlar. Nakliyat ambalajlama konusunda da son derece modern ambalajlama malzemeleri kullanmaktadır. Özerdem nakliyat Profesyonel ekibiyle birlikte hiç bir eşyanız zarar vermeden hizmet vermektedir.

 

Paketleme Galerisi